Hakkımızda

Hoş geldiniz

 

Bu siteyi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

 

Sitede dolaşmadan önce hakkımızda bölümünü okumanızı rica ediyorum.

 

Bu siteyi kendi çocukluğumu hatırlayarak açtım. Amacım , hayatta en çok zevk aldığım ve hatırladığım 3–7 yaş arası ve gençlik yıllarımı canlandırmaktı. O dönemde aldığım zevki hiçbir dönemde almadım. Neden dersiniz? Tüm sorumluluk anne ve babadaydı. Ben sadece istiyordum ve almazlarsa ağlıyordum. Onların maddi durumları hiç umurumda değildi. Güzel yıllardı. Şimdi büyüdük. İşlerimizin peşinde koşmaktan kendimize zaman ayıramaz olduk ve yaz aylarındaki 5 ila 10 günlük tatilimizin dışında kendimizi mutlu edecek hemen hemen hiçbir şeyimiz yok. Hele kış aylarında artık sanal alemde oyun oynayıp vakit geçiriyoruz. Sonuç sıfır; sadece vakit öldürüyoruz. İşte bu sitede sanal değil fiziki ürünleri size sunmak istiyorum. Tabi ki sizlerin desteğiyle. Çocukluğumuzda yaptığımız bezden bebekler, tahtadan arabalar gibi sizlerin de geçmişte oynadığınız ama artık hayallerinizde kalan objelere, dekoratif  ürünlere yer vermek istiyorum. O günlere dönmek için neler vermezdik.

 

Çocukluğumda, el işlerine çok yetenekliydim ve bir şeyler yapmaktan hoşlanıyordum. Hayalimde , ağaç oyma işleri ve tornada özel ürünler yapmak vardı. Fakat ben de birçoğumuz gibi yetenek ve isteklerimin dışında çalıştım. İş Bankası’na memur olarak girdim; şube müdürlüğünden emekli oldum. Hayallerimi gerçekleştirmek bu yaşlara kalmış.

 

Beğenerek aldığım/aldığımız eşyalar tek tip olup birkaç yıl sonra bıkkınlık vermekte, bu nedenle de değiştirme ihtiyacı duymaktayız. Bu siteyi ; değiştirilebilecek, farklı modellere dönüştürülebilecek ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerden oluşması için kurdum ve tanıtım adını CENKO DİZAYN markası altında BOZ DEĞİŞTİR olarak koydum.

 

Bu site artık sizin çocukluluğunuz ve gençliğiniz. O günlerde olmasını istediğiniz ama yapamadığınız ve bugünlerde farklı işlerde çalışmanız nedeniyle gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?.

 

Bu sitede, satılabileceğini düşündüğünüz objeler için bilgi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşınız. Projelerini çiziniz, prototipini yapıp resmini veya çizimlerini açıklamalarıyla mail adresimize gönderiniz. Sizlerle iletişime geçelim ve ürününüzü geniş  kitlelere ulaştıralım . Hem mutlu olun hem mutlu edin. BU SİTE HEPİMİZİN ÇOCUKLUĞU, GENÇLİĞİ ve HAYALLERİ.  Mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır