İptal ve İade Prosedürü

www.cenko.com.tr sitesinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, iletişim bölümünden "İletişim Formunu" doldurmanız gerekmektedir. B

www.cenko.com.tr sitesinden alınan ürünler firmamız garantisi altındadır.  Mağazamızda satılan tüm ürünler firmamız garantisi altındadır. Değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Problemli ürünü problemini yazarak tarafımıza göndererek değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıdan kaynaklanan hatalar garanti dışıdır. Ürünlerde firmamızdan kaynaklanan hatalarda (renk solması, dikiş hataları vb..) değişim yapılacaktır. Garanti dahilinde olan ürün en geç 1 hafta içinde yenisi ile değiştirilecektir. Garanti için gönderilen ürünlerin kargo masrafları kullanıcıya aittir.

İadeler mutlak surette ürünün orijinal ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir. 

İade İşlemleri:

Gelen ürün öncelikle firmamız tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre firmamızın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

İptal İşlemleri:

Sipariş verilen ürünler kargoya verilmeden önce "Benim Sayfam / Sipariş Takip" bölümünden iptal edilebilir.

İade Adresi:

Mehmetçik Mah. 2604 Sokak No:29 D:3 Denizli - TÜRKİYE

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır