Sıkça Sorulan Sorular
Kargo ücreti ne öderim

Kargo ücreti sabittir. Sepete attığınız ürünün altında kargo ücretini görebilirsiniz. Her ürün için ayrı ücret ödemezsiniz. Sepetteki toplam ürünleriniz için tek kargo ücreti ödenir. Belirli tutarın üzerine ücret ödemezsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Stoklarımızda olan ürünler 7 iş gününde, sipariş üzerine yapılan ürünler 15 ila 20 iş gününde kargoya verilir

Ürün bedelini nasıl öderim

Alış işlemine geçmeden önce veya alış esnasında üye olmanız gerekmektedir. Ürün bedelini Kredi Kartı ile veya Havale ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile veya havale ile alım yapma tercihiniz tek sayfada görüntülenmektedir. Havale ile alım yapmanız halinde mutlaka havale bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. unutmayınız.

Ürünleriniz garantili mi?

Üretimden oluşan hatalar garanti kapsamındadır.

Hazır ürünler dışında nasıl alabilirm

Hazır ürünler deki model ve renkleri beğenmiyorsanız, BOZ- DEĞİŞTİR başlığı altında bulunan eklenebilir parçaları seçerek kendi model ve renklerinizi oluşturabilir ve yeni modeller tasarlayabilirsiniz. Nasıl tasarlayacağınıza ait açıklama bilgileri eklenebilir parçaların  alt kısmında bulunan ÖZELLİKLER bölümündeki açıklamalar yararlı olacaktır.

Bilgi desteği için; üye iseniz İletişim bölümünden cenko@cenko.com.tr adresimize çizimini yaptığınız modelin fotoğrafını ekleyerek mail gönderebilir, parça sayıları ve renklendirme için destek alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır